Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 30€
24/7 klientu atbalsts
Garantēti rezultāti nedēļas laikā
Atvērts zobu balināšanas komplekts

Zobu balināšana mājas apstākļos

Ir dažādi veidi, kā varat veikt zobu balināšanu mājās. Viens no populārākajiem veidiem ir izmantot bezrecepšu produktus, piemēram, GlorySmile. Šie produkti parasti ir zobu pastas, mutes skalošanas škidrumi vai želejas veidā un satur balinošas vielas, kas palīdz noņemt traipus un balināt zobus.

Vispopulārākais veids šobrīd ir izmantot zobu balināšanas komplektu. Šajos komplektos parasti ietilpst balināšanas līdzeklis, paplāte vai mutes iemutiņš un lietošanas instrukcija. Jūs varat vai nu saņemt individuāli pielāgotu paliktni no sava zobārsta, vai arī varat iegādāties gatavu komplektu, kas derēs lielākajai daļai cilvēku.

Mūsu zobu balināšanas komplekts ir viss-vienā risinājums Jūsu zobu balināšanai. Tiek izmantots peroksīda gēls ar LED gaismu, kas paātrina balināšanas procesu. Šī metode ir ātra, ērta un pierādīti efektīva – Jūsu zobu gaišuma tonis var izmainīties līdz pat 8 toņiem!

Ja vēlaties izmēģināt dabisku pieeju zobu balināšanai, varat izmantot cepamo sodu un citronu sulu. Cepamā soda ir dabīgs eksfoliants, kas palīdz noņemt virsmas traipus, savukārt citronu sula satur citronskābi, kas palīdz noārdīt krāsas izmaiņas.

Lai kādu metodi jūs izvēlētos, ir svarīgi rūpīgi ievērot norādījumus un izvairīties no pārmērīgas zobu balināšanas. Pārāk intensīva balināšana var izraisīt zobu jutīgumu un bojāt emalju. Tāpēc, ja apsverat iespēju izmantot mājas zobu balināšanas komplektu vai līdzekli, noteikti izlasiet instrukciju un konsultējieties ar zobārstu, ja jums rodas kādi jautājumi.