Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 30€
24/7 klientu atbalsts
Garantēti rezultāti nedēļas laikā
Zobu balināšanas pilnais komplekts

Populārākās balināšanas metodes izmanto tās pašas sastāvdaļas

Kas ir zobu balināšanas komplekti?

Ja meklējat efektīvu un drošu veidu, kā balināt zobus, zobu balināšanas komplekts ir lieliska iespēja. Zobu balināšanas komplektus var iegādāties bez receptes vai ar zobārsta starpniecību. Tie ir pieejami dažādos veidos, tostarp zobu pastas, želejas, sloksnes un paplātes.

Zobu balināšanas komplekti darbojas, izmantojot peroksīdu vai citas balinošas ķimikālijas, lai izjauktu zobu traipus. Balināšanas ķimikālijas ir drošas un pierādāmi efektīvas. Lielākā daļa komerciāli pieejamo zobu balināšanas paklpojumu izmanto tās pašas metodes, kuras pielieto mūsu produkti!

Kādus rezultātus es varu sagaidīt izmantojot zobu balināšanas komplektu?

Regulāri lietojot, varat sagaidīt, ka zobu krāsa ievērojami mainīsies. Lielākā daļa cilvēku redz atšķirību par 2-8 toņiem baltākus, bet rezultāti var būt arī atšķirīgi.

Komplektā ietilpst mini lampa, kas atvieglo lietošanu mājās. Turklāt pilnīgi dabīgās sastāvdaļas, piemēram, kokosriekstu eļļa, aktivizējas ar gaismu, tāpēc jūs varat sasniegt skaistus rezultātus bez asām ķīmiskām vielām vai balinātājiem.

Cik ātri es redzēšu rezultātus?

Jums vajadzētu sākt redzēt atšķirību zobu krāsā 2-4 nedēļu laikā pēc regulāras lietošanas. Laiks, kas nepieciešams, lai sasniegtu vēlamos rezultātus, ir atšķirīgs atkarībā no cilvēka, taču, turpinot lietošanu, Jūs varat sagaidīt gaišākus un baltākus zobus.

Kāda veida zobu balināšanas līdzekļi ir pieejami?

Zobu balināšanas komplekti sastāv no vairākām sastāvdaļām, atkarībā no produkta, bet visbiežāk tiek izmantota zobu pasta, gels jeb želeja vai sloksnītes. GlorySmile zobu balināšanas komplektā tiek izmantots zobu balināšanas gels, jo, nozares pieredzē un balstoties uz klientu atsauksmēm, esam secinājuši, ka tā ir ērtākā un efektīvākā balināšanas metode.

Zobu balināšanas gels jeb želeja

Želeju uz zobiem uzklāj, izmantojot paliktni vai aplikatora birstīti. Atstājiet želeju uzklāt uz 30 minūtēm, pēc tam izskalojiet muti ar ūdeni.

Zobu pasta

Lielākā daļa zobu pastu satur balinošas ķimikālijas, piemēram, ūdeņraža peroksīdu. Samitriniet zobu birsti, uzklājiet uz tās zobu pastu un divas minūtes tīriet zobus. Noteikti izvairieties no saskares ar smaganām. Izspļaujiet zobu pastu un izskalojiet muti ar ūdeni.

Sloksnītes

Lentes uzliek tieši uz zobiem. Norādījumi var atšķirties atkarībā no sloksnes zīmola, bet parasti tās pirms noskalošanas jāatstāj uz 30 minūtēm.

Cik bieži tās jālieto?

Balināšanas komplektus var lietot katru dienu, reizi nedēļā vai reizi mēnesī atkarībā no komplekta veida, ko izmantojat. Noteikti ievērojiet norādījumus, kas pievienoti jūsu komplektam.

Vai es varu tos lietot, ja man ir breketes?

Zobu balināšanas komplektus var lietot, ja Jums ir breketes, taču pirms to lietošanas ir svarīgi konsultēties ar zobārstu.